Pszczółka Maja w Magicznych Ogrodach

Przed kinową premierą swoich nowych przygód, sympatyczna pszczółka Maja zawita w Magicznych Ogrodach. Będzie to wyjątkowa okazja, aby przedpremierowo zrobić sobie zdjęcie z bohaterami tej bajki i stanąć na czerwonym dywanie w Magicznych Ogrodach. Kazimierz Dolny noclegi zaprasza.

Wielbiciele rezolutnej pszczółki Mai, jej przyjaciela Gucia, który uwielbia podjadać, oraz mądrego konika polnego Filipa będą mogli w ten weekend pobawić się z nimi w chowanego w Magicznych Ogrodach. Bohaterowie bajki ukryli się pomiędzy kwiatami i pod drzewami. Kto trafnie zliczy wszystkie postaci, weźmie udział w losowaniu 2-osobowego biletu na premierę „Pszczółki Mai” w Warszawie.

Dla wszystkich zwiedzających dostępne będą również stałe atrakcje Magicznych Ogrodów – m.in. zabawy z animatorami, dmuchańce, place zabaw, plaża, przejażdżka kolejką po Kwiatowej Dolinie. Ze wszystkiego można korzystać bez ograniczeń, w cenie biletu! Park tematyczny Magiczne Ogrody otwarty jest codziennie od 10 do 18.

Bilety normalne kosztują 29 zł, a ulgowe 24 zł, jednak najlepszym pomysłem jest wybranie się do Magicznych Ogrodów w większej grupie – już dla trzech osób park oferuje atrakcyjne zniżki.


Możliwość komentowania jest wyłączona.