Murzasichle

Murzasichle noclegi są doskonałym miejscem dla początkujących narciarzy. Bardziej zaawansowani amatorzy nart mogą bez trudu dojechać do położonej 4 km na wschód miejscowości Małe Ciche.

Murzasichle noclegi przy wyciągu 

Ośrodek Narciarski Hajduk – to miejsce, które przyciąga pięknymi widokami i kameralnością.
W ośrodku działają 3 wyciągi narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności. Stoki są oświetlone, naśnieżane i ratrakowane. Do wyciągów dojeżdżają skibusy, które dowożą turystów do wyciągów, wypożyczalni sprzętu, czy szkółki narciarskiej już drugi sezon. Transport skibusem jest bezpłatny.

Stacja Narciarska Budzowy Wierch Wyciąg u Kuby oferuje wyciąg orczykowy oraz trasę zjazdową o długości 350 metrów. Trasa zjazdowa jest regularnie ratrakowana, naśnieżana i oświetlona. Obok wyciągu bezpłatny parking, przy górnej stacji taras widokowy oraz bar oferujący różne przekąski i napoje.

Murzasichle noclegi domki zaprasza serdecznie do odpoczynku w przepięknej tatrzańskiej miejscowości – Murzasichle. Wypoczniecie w miłych oraz komfortowych warunkach i w rodzinnej atmosferze!

Stacja Narciarska Murzasichle-Ski to: pięć wyciągów narciarskich o długości od 180 do 450 m oraz wyciąg taśmowy SunKid, gdzie pasażer wsiada na taśmę przenośnika, przewożony jest w górę aż do osiągnięcia platformy wysiadania.
Stoki są sztucznie naśnieżane, ratrakowane i oświetlone.
Przy stacji dyżurka TOPR-u oraz 2 parkingi. W pobliżu swoje usługi oferuje działająca Szkoła Narciarska, wypożyczalnia sprzętu oraz karczma Dujawica.
Nowością jest zjazd na specjalnych oponach po wyznaczonym torze – tzw..snow tubing. Opony wyciągane są na górę wyciągiem. Do innych atrakcji należą: karuzela, tor saneczkowy, pociąg Mikołaja oraz Kids Park.
Do wyciągów dojeżdżają specjalne Skibusy – trzy autokary specjalnie przystosowane do przewozu narciarzy i ich sprzętu.

Murzasichle noclegi z wyżywieniem właściciele polecają smaczne posiłki, które osobiście, przygotowują. Dla zainteresowanych grup zorganizowanych i nie tylko można zorganizować pieczenie prosiaka, barana lub kuligu z pochodniami, a całości może przygrywać kapela góralska.
Obiekty przyjmuja zielone i białe szkoły, wycieczki szkolne i zakładowe, weekendy, wczasy świąteczne i sylwestrowe.

Do atrakcji organizowanych w Murzasichlu należą też kuligi, przejażdżki skuterami śnieżnymi i quadami. W lecie organizowane są imprezy plenerowe, wycieczki wozami konnymi, ogniska. Podczas kuligu można zatrzymać się w specjalnie przygotowanym miejscu, aby rozpalić ognisko i upiec kiełbaski.

Noclegi Murzasichle  dla turystów którzy szukaja miejsca z dala od zgiełku i cywilizacji, noclegi, domki, pokoje, kwatery, ośrodki, pensjonaty usytuowane na polanie w lesie, w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, gdzie zapewniamy miłą, ciepłą i rodzinną atmosferę. Murzasichle to mała miejscowość położona u podnóża Tatr na wysokości ok.1000m n.p.m..