Mielno

Wybierając się nad morze warto przyjechać do Mielna, które leży nad jeziorem Jamno, na Wybrzeżu Słowińskim. Miasto z dwoma letnimi kąpieliskami morskimi i przystanią morską Unieście dla rybaków. Noclegi w Mielnie stanowi jeden z wielu kompleksów wypoczynkowych polskiego wybrzeża. Niewątpliwie największą atrakcją Mielna jest czysta, strzeżona plaża, wokół której ulokowały się kawiarenki, smażalnie ryb, kramiki itp. Istnieje tu również przystań. Jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą wypocząć w dogodnych warunkach, z dala od miejskiego zgiełku. Niczym nie zmącona atmosfera ciszy i spokoju oraz czyste, morskie powietrze stwarzają warunki do wspaniałego wypoczynku i relaksu. Mielno noclegi blisko morza wzdłuż plaży ciągnie się, jak w przypadku wielu polskich miejscowości nadmorskich, atrakcyjna promenada spacerowa, latem gwarna i kolorowa.

Noclegi  Mielno to idealne miejsce zarówno na urlop z dziećmi, jak i na krótki wypad znajomych. Liczne atrakcje – restauracj, puby, dyskoteki, place zabaw, ścieżki rowerowe, basen, Spa, czy boiska sportowe na pewno przypadną do gustu turystom.

Wszyscy miłośnicy dobrej zabawy i adrenaliny powinny wybrać się do Parku Linowego, który oferuję wiele atrakcji. Kolejnym miejscem, które tętni życiem jest Promenada Przyjaźni. Tutaj każdy wczasowicz wieczorem wybiera się na spacer lub dancing, bowieczorami odbywają się tu słynne dyskoteki pod gołym niebem, można tu kupić widokówki, pamiątki lub wiele innych rzeczy.

Mielno noclegi z widokiem na morze zapraszamy do miejscowość położonej na Pomorzu i należy do jednego z najchętniej odwiedzanych nadmorskich miast. W odległości około 12 kilometrów znajduje się Park Wodny w Koszalinie. Mielno słynie z czystych plaż, urokliwych deptaków..

Amatorzy morskich kąpieli w niskich temperaturach wody mają w Mielnie swój pomnik – Pomnik Morsa. Pomnik znajduje się tuż, przy głównym wejściu na plażę. Wykonany został z brązu przez poznańskiego rzeźbiarza Roberta Sobocińskiego. Przez Mielno prowadzi wiele ścieżek rowerowych, warto też przejść się piękną aleją lipową z Mielna do Mielenka. Z kolei Unieście i Łazy, należące administracyjnie do Mielna, leżą nad Jeziorem Jamno, po którym latem kursuje statek spacerowy. Mileno to doskonała baza wypadowa, dla każdego kto potrzebuje odetchnąć od miejskiego zgiełku i natłoku codziennych obowiązków. Miasteczko zaprasza i kusi swoją ofertą zarówno dzieci, młodzież jak i seniorów.