Kołobrzeg

Kołobrzeg jest jednym z najbardziej znanych miejscowości turystyczno-uzdrowiskowych położonych nad Morzem Bałtyckim.  Kołobrzeg posiada znakomicie przygotowane zaplecze turystyczne i dzięki temu przyciąga w okresie wakacyjnym niezliczoną liczbę turystów. Piękna, czysta zachęca wczasowiczów do beztroskiego opalania się w promieniach ciepłego słońca a fale morskie przyjemnie obmywają stopy w czasie długich spacerów. Kołobrzeg posiada specyficzny mikroklimat, który sprzyja leczeniu górnych dróg oddechowych. Kołobrzeg od wielu lat jest prawdziwym kurortem wypoczynkowym. W Kołobrzegu znajduje się kilkanaście sanatoriów i ośrodków wypoczynkowych, w których pensjonariusze maja zapewniona doskonałą opiekę i wyżywienie. Wszystko to sprawia, że miasto to jest jednym z najbardziej ulubionych przez Polaków miejsc spędzania wakacyjnego odpoczynku

Kołobrzeg noclegi
ul. Wylotowa 87p/25
78-100 Kołobrzeg

kołobrzeg doclegi blisko morza blisko od czystej strzeżonej plaży. W sąsiedztwie znajduje się kompleks parkowo-leśny, drogi rowerowe,sieć gastronomiczna:

W pobliżu znajduje się także Aquapark. Na terenie osiedla mieści się plac zabaw dla dzieci, parking, a całośc jest obiektem zamkniętym.

Kuchnia jest w pełni wyposażona: 
płyta ceramiczna, lodówka, czajnik elektryczny, zastawa stołowa, sztućce, szklanki.

Umiejscowienie obiektu przy Bulwarze Zacisze i rzece Parsęcie zapewnia spokojny wypoczynek w połączeniu z bliskością wszystkich atrakcji Kołobrzegu.
Kołobrzeg  apartamenty i pokoje 1,2,3,4 -osobowe z łazienkami, tv naziemną oraz bezpłatny internet wi-fi.
Do dyspozycji gości na każdym piętrze mini aneks kuchenny wyposażony w lodówkę,kuchenkę mikrofalową,czajnik elektryczny,zlew,podstawowe naczynia i sztućce.

 

noclegi Kołobrzeg, pensjonaty Kołobrzeg

Możliwość komentowania jest wyłączona.