Karpacz zaprasza na wczasy

Karpacz to miasto leżące na Śląsku  u stóp Śnieżki (1602 m n.p.m.), w dolinie rzeki Łomnicy.

Karpacz jest znanym miastem wypoczynkowym, które turyści bardzo chętnie odwiedzają. W Karpaczu jest wiele atrakcji i miejsc wartych odwiedzenia.

Największą z naturalnych atrakcji Karpacza są Karkonosze. Najwyższe szczyty to Śnieżka, Kopa oraz Smogornia.  W Karpaczu podziwiać możemy także Dziki Wodospad.Spotkać tam możemy także karkonoskie skałki jak Pielgrzymy, Słonecznik czy też Krucze skały.

Każdego roku na zlot przybywają tu fani motocykli z całego świata, aby podpisać się na specjalnych tablicach, które znajdują się w miejscu zwanym Aleją Entuzjastów. 

Jest jeszcze jedna aleja, zwana Skwerem Zdobywców. Alejka poświęcona jest największym polskim himalaistom, a ponadto jest to miejsce pamięci osób, które nie powrócą już z gór. 

Niebywałą ciekawostką jest występująca w Karpaczu anomalia grawitacyjna. Na jednym odcinku od ulicy Karkonoskiej w kierunku Łomnicy turyści zatrzymują się, aby zaobserwowaćjak  samochód z wyłączonym silnikiem toczą się pod górkę. Internet w cenie pobytu. W górskim potoku z tyłu budynku można się latem kąpać.

Noclegi w Kościelisku malowniczo położone, nad górskim strumieniem wille, pensjonaty, apartamenty, pokoje, gościnne, ośrodki wypoczynkowe zaprasza na miły i cichy wypoczynek w domowej atmosferze.
Oferuje:
– noclegi w przytulnych pokojach
– noclegi z wyżywieniem do dyspozycji gości lodówka, mikofalówka, jajowar, naczynia
– taras wraz z kominkiem zewnetrznym – sala konferencyjna
– relaks w saunie
– ciszę, spokój,
– miejsca parkingowe
Blisko szlaków turystycznych, w pobliżu wypożyczalnia sprzętu sportowego, kryty basen, stok narciarki, korty tenisowe, jazda konna.

Karpacz apartamenty zapraszmy do skorzystania z oferty luksusowych, wyposażonych apartamentów, położone są w najlepszych lokalizacjach Karpacza, w bliskim sąsiedztwie przyrody i centrum życia towarzyskiego zarazem. Każdy z apartamentów jest nowoczesny i komfortowy.

Kościelisko osrodki wypoczynkowe położone blisko szlaków turystycznych i Karkonoskiego Parku Narodowego . Pokoje są wygodne,z łazienkami, z dostępem do kuchni lub aneksem kuchennym w pokoju, z TV i wifi.

Karpacz noclegi

58-540 Karpacz

Noclegi w samym centrum Karpacza,  położenie sprawia, iż wszędzie jest blisko, a sam obiekt stanowi idealną bazę wypadową, umożliwiającą poznanie największych atrakcji miasta i regionu. Karpacz  zapewnia spokojny wypoczynek i relaks w 2,3 i 4 osobowych pokojach, z pięknym widok na najwyższe partie Karkonoszy.
karpacz noclegi centrum, Karpacz noclegi tanio

Możliwość komentowania jest wyłączona.