Dom Wypoczynkowy Beskid

Piwniczna Zdrój
ul. Zagrody 24A
33-350 Piwniczna Zdrój

Oczekuje na Państwa 115 miejsc noclegowych w pokojach 2 – 3 – 4 osobowych z łazienką oraz tzw. studio 2 os. + 2 os. z łazienką. Przez cały rok, zarówno w czasie wakacji, ferii zimowych, jak i przerw świątecznych, Sylwestra, długich weekendów.
W trosce o zapewnienie Państwu optymalnego wypoczynku w otoczeniu wspaniałych górskich widoków przygotowaliśmy salę konferencyjną, ładne pokoje z łazienkami oraz „studia rodzinne” składające się z dwóch sypialni i łazienki.
Popołudnia i wieczory można spędzać w przytulnej atmosferze naszej kawiarni; przy stole bilardowym z przyjaciółmi, na sali TV lub jednym z wielu dostępnych miejsc na terenie ośrodka. Oddajemy do Państwa dyspozycji salę do gry w tenisa stołowego oraz sale bilardową. Dla osób pragnących aktywnie spędzić swój wypoczynek proponujemy szczególne atrakcje, a po nich odpoczynek w saunie.
W gorące dni niezastąpionym okaże się basen i brodzik dla dzieci, dla których przygotowaliśmy także osobny plac zabaw. Ufamy, że nasze starania pomogą Państwu w jak najlepszy i najefektowniejszy sposób spędzić czas. Staramy się w maksymalnym stopniu sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów.
Życzymy Państwu udanego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń.


Możliwość komentowania jest wyłączona.