Darłowo

Darłowo to nadmorskie miasto położone przy ujściu rzeki Wieprzy. Darłowo słynie nie tylko ze wspaniałych zabytków, ale również jego wizytówką są piękne szerokie plaże i czyste środowisko naturalne.  W Darłowie przygotowana została dla nich dobra, całkiem niedroga baza noclegowa i gastronomiczna.  Darłowo kojarzone jest głównie z plażą, która znajduje się w Darłówku czyli jego nadmorskiej dzielnicy. Jednymi z najpiękniejszych zabytków Darłowa są: Zamek Książąt Pomorskich, w którym obecnie mieści się muzeum, trzy średniowieczne kościoły, Brama Kamienna czy też Pomnik Rybaka. Miasto położone nad Morzem Bałtyckim może pochwalić się zaszczytnym mianem miasta królewskiego, przez narodziny w tym mieście Eryka I Pomorskiego – króla Danii, Szwecji i Norwegii zjednoczonych Unią Kalmarską. Darłowo jak również kąpielisko Darłówko cieszy się uznaniem wczasowiczów. Jedną z atrakcji jest również tramwaj wodny kursujący w kanale Wieprzy, pomiędzy mostem rozsuwanym a Darłowem. Dwoma najbardziej znanymi tramwajami są Tristan i Izolda oraz Księżna Zofia. Celem spacerowiczów jest port w Darłówku, gdzie turyści mogą podziwiać jednostki o długości około 75 metrów i zanurzeniu do 4 metrów. Dla turystów spragnionych wrażeń, port oferuje wiele innych ciekawych widoków, np. wyprawy wędkarskie na kurtach. W części zachodniej natomiast możemy podziwiać cumujące przy nabrzeżu jachty. W porcie można nie tylko obejrzeć statki, ale również wykupić sobie rejs trwający 40 minut, bilety bezpośrednio u armatora. Są to wycieczki w łodziach Wikingów, rozpoczynające się we wschodniej części portu rybackiego. Możliwy jest również rejs na duńską wyspę Bornholm.

Darłowo noclegi
76-153 Darłowo

Gorąco zapraszamy do Darłówka – nadmorskiej dzielnicy Darłowa, urokliwego miasteczka położonego w środkowej cześci polskiego Wybrzeża.

Darłowo noclegi nad morzem to:
  • to komfortowych i słonecznych kwater w standardzie hotelowym, w obiekcie położonym blisko plaży, prawie w centrum Darłówka,
  • stylowa i nastrojowa restauracja KREDENS,
  • możliwość organizacji imprez okolicznościowych, szkoleń, pobytów integracyjnych,
  • gwarancja udanego wypoczynku przez cały rok.
Darłowo tanie noclegi to komfortowych i słonecznych pokoi w wysokim standardzie.
Każdy z nich charakteryzuje się odmiennym wystrojem i wyposażony jest w TV, radio, lodówkę, łazienkę i sprzęt plażowy.
Ppokoje 2, 3, 4 osobowe, a także funkcjonalne pokoje typu „studio”
Zapraszamy Państwa także do restauracji znajdującej się w budynku naszego Domu Wypoczynkowego.