CYKLOKARPATY

W Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla odbędzie się impreza CYKLOKARPATY.PL. To cykl amatorskich zawodów rowerowych organizowanych na terenie południowej-wschodniej Polski, w których może wziąć udział każdy chętny. Krynica Zdrój noclegi zaprasza.

Celem imprezy jest popularyzacja kolarstwa górskiego i turystyki rowerowej. Zawody będą odbywały się w kilku kategoriach, warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego kasku i roweru. Ważne jest, aby przed rozpoczęciem imprezy dokonać zgłoszenia na stronie organizatora imprezy. Biuro zawodów będzie czynne od 8:00 do 10:00 w Hotelu Wierchomla. Start imprezy godz. 10:30.

W Stacji Narciarskiej Dwie Doliny przez cały okres wakacyjny czynny jest wyciąg krzesełkowy Wierchomla I (10.00 – 17.00). W godzinach działaniach wyciągu, przy górnej stacji otwarty jest Bar na szczycie, w którym można zakupić ciepłe i zimne napoje oraz zjeść smaczne pierogi czy ser z żurawiną. Turyści mogą wypożyczyć w Wierchomli elektryczne rowery KTM oraz tradycyjne rowery górskie. W kasach wyciągu i recepcji hotelu na wszystkich poszukiwaczy skarbów czekają darmowe mapy questów.

Dwie Doliny – kalendarz imprez

Jogini na Wierchomli – II Górski Maraton Jogi w Wierchomli – 30.08 – 31.08

W ostatni weekend sierpnia w  Hotelu Wierchomla odbędzie 2-dniowa impreza dla osób, które dbają o zdrowie oraz prowadzą aktywny tryb życia. Warsztaty z jogi, przygotowanie do maratonu, świetni ludzie oraz doskonała atmosfera! W tym roku maraton wspierają: Tomasz Raczek oraz Paulina Holtz. Gościem specjalnym maratonu będzie Jaki Nett – nauczyciel jogi z Kalifornii z 35-letnim doświadczeniem.


Możliwość komentowania jest wyłączona.