Krynica

Krynica-Zdrój jest jednym z najbardziej znanych kurortów, określanych mianem „Perła Polskich Uzdrowisk”. Położona jest w Beskidzie Sądeckim. w malowniczych dolinach Kryniczanki i jej dopływów, Krynicę-Zdrój otaczają wzgórza Góry Parkowej i pasmo Jaworzyny Krynickiej.

Beskid Sądecki pokrywają wspaniałe lasy, wśród których przeważają drzewostany bukowe w paśmie Jaworzyny Krynickiej a jodłowe i świerkowe w paśmie Zimnego i Dubnego. W okolicach znajduje się 16 rezerwatów przyrody.  Duże, zwarte kompleksy leśne zamieszkiwane są przez rzadkie gatunki zwierząt i ptaków. W lasach, na polanach i łąkach spotyka się blisko 1000 gatunków roślin. Klimat KrynicyZdroju ma walory klimatu podalpejskiego.

Jako uzdrowisko, KrynicaZdrój zawdzięcza znakomitym wodom leczniczym, wśród których na szczególną uwagę zasługuje Zuber – unikalna w skali europejskiej. Liczne ośrodki sanatoryjne znajdujące się w Krynicy-Zdroju są doskonale wyposażone w urządzenia zabiegowolecznicze, to nie tylko uzdrowisko, to także prężnie rozwijające się centrum sportowe , turystyczne, rekreacyjne, kongresowe i kulturalne. Corocznie w uzdrowisku organizuje się wiele imprez o zasięgu krajowym i międzynarodowym, seminaria

33-380 Krynica-Zdrój

Nasz ośrodek położony jest w pobliżu pijalni wód mineralnych i muszli koncertowej. Położony jest w samym centrum uzdrowiska na stoku Góry Krzyżowej vis a vis Góry Parkowej przy deptaku spacerowym. Z budynku rozciąga się widok na Górę Parkową, deptak i panoramę Krynicy.

Do dyspozycji gości oddajemy:

pokoi 2, 3, 4 osobowych z łazienkami,

  • kawiarnię z tarasem,
  • salę konferencyjno – dancingową,
  • parking,
  • pokoje typu studio,
  • wspaniałą domową kuchnię,
  • darmowy internet WLAN
Krynica-Zdrój noclegi, noclegi Krynica-Zdrój, pensjonaty Krynica

Możliwość komentowania jest wyłączona.