Agroturystyka – pokoje na wzgórzu nad jeziorem Gołdapiwo

Kruklanki
ul. Jeziorowskie 13a
11-612 Kruklanki

KWATERY PRYWATNE – MAZURY

Oferujemy Państwu wynajęcie pokoi w całorocznym domu jednorodzinnym malowniczo usytuowanym na wzgórzu nad jeziorem Gołdapiwo (z widokiem na jezioro). W naszym domu może wypoczywać jednocześnie do 11 osób. Obiekt jest położony na ok. 30-arowej działce ok.100m od jeziora. Jezioro Gołdapiwo ma znajduje się w strefie ciszy na obrzeżach Puszczy Boreckiej która m.in. jest siedliskiem Żubrów.
OPIS OBIEKTU – KWATERA CAŁOROCZNA
Całe piętro domu gospodarzy do wyłącznej dyspozycji dla gości. 5 pokoi w tym: 4 pokoje 2 osobowe + 1 pokój 3-osobowy z balkonem z którego rozciąga się widok na całe jezioro, każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z natryskiem i wc. Do dyspozycji gości wspólny aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, komplet naczyń, czajnik bezprzewodowy itp.), taras zadaszony.
Ponadto do dyspozycji naszych gości meble ogrodowe, grill.
W zaprzyjaźnionym gospodarstwie po drugiej stronie drogi – nad jeziorem – możliwość kontaktu ze zwierzętami domowymi, 2 huśtawki ogrodowe, piaskownica dla dzieci, 2 łodzie wiosłowe, kajak.

ODLEGŁOŚCI:

W odległości ok. 100m od domu znajduje się jezioro z pomostem i kąpieliskiem niestrzeżonym. Las (Puszcza Borecka) znajduje się w odległości ok.1km.

Najbiższy sklep spożywczy oraz bar znajduje się ok.200m od posesji

Najbliższe miasto Giżycko (ok.18km) – liczne koncerty i imprezy – m.in. Szanty w Giżycku – ogólnopolski konkurs piosenki żeglarskiej, Twierdza Boyen, koncerty organowe, most obrotowy, las miejski ze ścieżką edukacyjną, ruiny zamku.

W okolicy – piękne trasy piesze i rowerowe oraz:

  • malownicze ruiny mostu kolejowego
  • była polowa Kwatera Heinricha Himmlera
  • mosty w Stańczykach
  • śluza w Przerwanach
  • szlak kajakowy rzeką Sapina
  • i inne atrakcje